Základní informace

ekologické bydlení

Ekologické bydlení

Může být něco více “zeleného” než les? My tvrdíme, že k opravdu ekologickému bydlení vede jediná přímá cesta, kterou je les. Žijte rozmanitě, jako les!

zdravé dýchání

Zdravé dýchání

Náš strom vytváří kyslík 100-200 let. My věříme že bydlení v domě “z kyslíku” Vám pomůže dýchat. Dýchejte přirozeně jako les.

kvalitní materiál

Kvalitní materiál

Základem vše začíná. My víme, že jedině použití kvalitních materiálů dá vzniknout opravdu kvalitnímu výsledku, kterým je Vaše do detailu vyřešena stavba. Z Kanady, Finska či Čech. Rosťte trvale jako les!

tepelná izolace

Tepelná izolace

Izolace v každém trámu. My poznali, že dodatečně izolovat je zbytečné, když Vy žijete v hotovém tepelně-izolačním materiálu. Najděte vyváženost jako les!

 

O roubenkách

Život v roubence Vás prostě dostane nekonvenčností, velkorysostí, nezávislostí a přirozeností. Nechte se ovlivnit a propojte své bydlení s přírodou. Žijte klasicky a moderně zároveň v roubenkách od nás. 

roubenka
cedr cedr

Lepený červený cedr

Červený cedr je žijící legendou pro svou vrozenou odolnost vůči vlhkosti, hnilobě a napadení škůdci. Zároveň má perfektní rozměrovou stabilitu. Je to dřevo výjimečné krásy. Ve svém přirozeném neošetřeném stavu má nádhernou strukturu, kombinovanou s paletou teplých měkkých tónů - od lehkého jantaru až po tmavomedovou hnědou. Žádný umělý materiál nemůže nahradit přirozený lesk cedru. Zůstává stále lehce aromatický a jeho charakteristická vůně přidá další dimenzi jeho univerzální krásy.

finská borovice finská borovice

Finská lepená borovice

Finská borovice se již také na našem území stává matadorem v odvětví masivních roubených staveb. Díky jejich původním stanovištím na severu Evropy, kde rostou v drsných klimatických podmínkách až za polárním kruhem, je jejich růst daleko pomalejší a s nižší vlhkostní rovnováhou. Letokruhy jsou tak daleko hustší a dřevo obsahuje vyšší podíl pryskyřicí. Ve srovnání se středoevropskou borovicí je tedy dřevo severské borovice daleko pevnější, tvrdší, má stabilnější vlastnosti a především má lepší tepelně-izolační vlastnosti.
Cedr a borovice jsou naší doménou, avšak není problém realizovat Váš sen o bydlení i z ostatních vhodných zástupců dřevin domácích i cizokrajných.

 

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

Kontaktujte nás, domluvme si schůzku.
Rádi Vám poradíme!

KONTAKTUJTE NÁS

 

 

webdesign by Lewest.cz